Příjezd
Odjezd
Dospělí
Děti
Pokoje
Promo kód

O nás

Z důvodu zpřísněných hygienických opatření mohou být některé služby nedostupné, případně mohou být poskytovány v omezeném rozsahu. Všechna aktuální opatření, vládní nařízení, jejich detaily, platnost a jednoduché vysvětlení najdete na webu: https://covid.gov.cz


Příjemné, klidné EA Apartmány Na Jezeře***, situované v malebném koutu jihočeské rekreační oblasti Lipenské přehrady. Svojí lůžkovou kapacitou dotvářejí hotelový a sportovní komplex EA Hotelu Na Jezeře***.

  • Celkem 4 jednopokojové apartmány s přistýlkami (2x třílůžkové a 2x čtyřlůžkové), vybavené kompletní kuchyňskou linkou, ledničkou a elektrickým sporákem, televizí SAT a vlastní koupelnou, jsou určeny k celoročnímu provozu.
  • Hlavní budova hotelového a sportovního komplexu EA Hotelu Na Jezeře*** disponuje audiovizuální a počítačovou technikou pro konání kongresových a školících akcí. K aktivnímu využití volného času slouží půjčovna rybářských pramic a horských kol, dva tenisové kurty a víceúčelové hřiště pro volejbal a košíkovou s umělým travnatým povrchem LANO WIMBLEDON s nonstop provozem. V areálu je možno zahrát si stolní tenis. K relaxaci slouží sauna, masáže a malé fitcentrum.
  • Hotelová recepce je otevřena denně od 08.00 - 20.00 hodin. Rádi Vás ubytujeme i v pozdnějších hodinách, prosíme však o oznámení příjezdu předem, (telefon +420 380 738 338, mail najezere@eahotels.cz).
  • V centrální budově komplexu EA Hotelu Na Jezeře*** je pro hosty denně otevřena hotelová restaurace s celodenním provozem. V ranních hodinách je podávána bohatá bufetová snídaně s přihlédnutím k sezonnosti a struktuře klientů. Obědy a la carte nebo výběrem z menu (skupiny, plné penze) jsou servírovány v čase 11.30 - 15.00 hodin. Rozmanité večeře v podobě věčerního bufetu nebo výběrem z jídelního lístku se podává v rozmezí 18.00 - 20.00 hodin. Šéfkuchař hotelu vám připraví české a mezinárodní speciality, jeho vášní jsou krajové jihočeské speciality a domácí jídla. Přijďte si pochutnat, přejeme vám dobrou chuť.
  • Restauraci lze využít i na různé firemní, soukromé či společenské akce, rauty, oslavy, svatby nebo hudební večery.

EuroAgentur Quality Guaranteed

Speciální nabídky